Zakochaj się w listwach dekoracyjnych w różnych aranżacjach

Listwa styropianowa sufitowa

Przedstawiamy wszystkim nowoczesny produkt, który wyszedł spod rąk naszych najlepszych projektantów. Listwa styropianowa sufitowa, którą chcemy zaprezentować to dekoracja, którą instaluje się suficie i ścianie. Powierzchnia listwy sufitowej na suficie jest większa niż ta po stronie ściany. To standardowy sposób montażu tego typu sztukaterii. Nasza jednak wyróżnia się wyjątkowym kształtem i zdobieniami, jakich nie spotkasz nigdzie indziej!

Specyfika listwy styropianowej sufitowej

Z jakich elementów jest zbudowana nasza listwa styropianowa sufitowa? Posiada 3 całkowicie różne od siebie części, różnej wielkości i o różnych grawerowaniach:

  • Element listwy sufitowej, który jest przeważający i zajmuje miejsce na suficie jest posiada gładki pasek. Poniżej znajdują się kwadraciki, które w środku są zaokrąglone. Ciągną się one przez całą szerokość listwy.
  • Środek dekoru jest zdecydowanie najbardziej ekstrawagancki. W odległości około 15 cm od siebie umieszczone są wystające przed lico całej listwy prostokątne ornamenty przypominające niewielkie kolumny. Połączone są ze sobą liniami, które od góry są najbardziej wypukłe i schodzą w dół jak schodki.
  • Najniższą część listwy styropianowej sufitowej wypełniają lekko wystające kule. Wszystkie są jednakowej długości i ułożone w szeregu. Pod nimi znajduje się wąski pasek, a jeszcze niżej troszkę grubszy, przytwierdzony już do ściany - podłużny i gładki, wyrównując na samym dole swoją strukturę ze ścianą.

Niezwykle precyzyjne wykonanie żłobień skutkuje niesamowitym wyglądem tej sztukaterii. Listwa sufitowa styropianowa to dekor, którego nie da się znaleźć w żadnym sklepie. Jest tylko i wyłącznie u nas.

Zobacz style:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu doby.

Najpiękniejsze aranżacje i inspiracje

Dołącz do nas