Zakochaj się w listwach dekoracyjnych w różnych aranżacjach

Listwy dekoracyjne sufitowe w stylu japandi

Styl japandi jest na pewno jednym z królujących w trendach aranżacyjnych w tym roku. To jeden ze stylów urządzania wnętrz, który łączy ze sobą minimalizm prosto ze Skandynawii ze spokojem i naturalnymi dodatkami z Japonii.

Przede wszystkim chodzi o to, że wnętrze jest stonowane, gustowne, a jednak ciepłe i przytulne. Oszczędność w doborze dodatków, jednak bardzo spójnych i odpowiednio dobranych, w których znajdują się naturalne elementy związane z przyrodą współgrają ze sobą idealnie. W takich przypadkach listwy dekoracyjne sufitowe wykonane z materiałów przeznaczonych do recyklingu są świetnym dopełnieniem aranżacji w stylu japandi.

Dużo przestrzeni i naturalne dodatkilistwy dekoracyjne sufitowe

Styl japandi cechuje się także dużą przestrzenią dostępną we wnętrzach. Do przestronnych pomieszczeń pasują listwy dekoracyjne sufitowe, które nie przytłoczą wnętrza. Ponieważ w takich aranżacjach królują ascetyczne, surowe wzory, listwa powinna mieć kolor ściany lub sufitu. Akcesoria o różnej fakturze - kosze wiklinowe, dużo drewna, dywany - ocieplają atmosferę i z powodzeniem zastępują pstrokate, kolorowe wzory.

Kolorystyka wnętrz i akcesoriów

Dominującymi kolorami, które występują w takich wnętrzach to:

  • brązy,
  • czerń,
  • szarości,
  • beże,
  • zabrudzone biele,
  • ciemniejsza zieleń.

Wszystkie pasują do ascetycznych pomieszczeń, przepełnione naturalnym klimatem. Listwy dekoracyjne sufitowe powinny pozostać zachowane w takiej kolorystyce, ponieważ wnętrze tego stylu musi być stonowane i spójne.

Zobacz style:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu doby.

Najpiękniejsze aranżacje i inspiracje

Dołącz do nas