Zakochaj się w listwach dekoracyjnych w różnych aranżacjach

Listwy oświetleniowe idealne w nowoczesnych wnętrzach

Listwy oświetleniowe odnajdą swoje zastosowanie w każdym stylu aranżacyjnym. Jednak nigdzie nie prezentują się tak efektownie jak w nowocześnie urządzonych wnętrzach!

Cechą charakterystyczną dla nowoczesnych pomieszczeń jest brak niepotrzebnych rzeczy. Wszystko, co się w nich znajduje jest funkcjonalne i do czegoś przydatne. Tak samo dekoracje.

Jednym z przykładów są listwy oświetleniowe, które stanowią piękną ozdobę, a także posiadają wiele praktycznych funkcji. Nie ma także ograniczenia co do konkretnego pomieszczenia, w których muszą być użyte. Może to być jednakowo salon, sypialna, a także kuchnia, łazienka, pokój dziecka czy korytarz.

listwy oświetleniowe, listwa oświetleniowa ścienna

Po czym poznać styl nowoczesny?

Otwarte przestrzenie, na przykład kuchnia połączona z jadalnią czy salonem, geometryczne formy i wzory. Podziałem pomieszczeń są strefy służące do innych czynności: jedzenie, higiena, rozrywka, spanie itd.

Każdy ze szczegółów, dodatków i akcesoriów odzwierciedlają osobowość właściciela. Jest ich niewiele, wszystkie nowoczesne.

Kolorystyka takich wnętrz to odcienie bieli i szarości, srebra, a także wykorzystanie pięknego drewna. Listwa oświetleniowa ścienna powinna mieć taką barwę, aby spójnie wpływać na estetykę wnętrza.

Takie mieszkanie musi być w pełni funkcjonalne, na co listwy oświetleniowe są doskonałą odpowiedzią, ponieważ:

  • wprowadzają subtelne oświetlenie o dowolnym kolorze,
  • wiele wzorów do wyboru wpasuje się w każdy klimat wnętrza,
  • wytrzymałe i odporne,
  • maskują niedoskonałości czy kable,
  • są subtelne i oryginalne.

 

Zobacz style:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu doby.

Najpiękniejsze aranżacje i inspiracje

Dołącz do nas