Zakochaj się w listwach dekoracyjnych w różnych aranżacjach

Listwy styropianowe na ścianę w stylu romantycznym

Czym charakteryzuje się styl romantyczny w aranżacji wnętrz? Będzie to idealna propozycja dla wszystkich, którzy najlepiej się czują w przytulnych, nieprzesadzenie słodkich pomieszczeniach z wieloma dodatkami. Naszą propozycją są listwy styropianowe na ścianę w białych lub pastelowych kolorach, które stworzą na jej powierzchni piękne kształty. Wypełnić je można kwiatowymi tapetami lub obrazami.

Jakie kolory listew styropianowych na ścianę dla romantycznie urządzonych wnętrz?

Barwami, bez których styl romantyczny by nie istniał to przede wszystkim biel połączona z różnymi odcieniami pasteli:

  • róż,
  • fiolet,
  • błękit,

Jasne drewno i szarości to najlepsze kolory dla mebli i różnorodnych dodatków. Listwy styropianowe na ścianę w białym kolorze wprowadzą lekkość i wdzięk, jednak jeżeli kolor ścian jest biały, można pozwolić sobie na pudrowy róż czy barwę lawendową.

listwy styropianowe na ścianę

Dodatki do romantycznego stylu

Kwiaty i rośliny znajdujące się w wielu miejscach, na meblach i dodatkach. Tak samo grawerowane, malowane, szyte jak i żywe znajdujące się w każdym wnętrzu.

Styl romantyczny to także zwiewne tkaniny, zasłony, materiały, narzuty i firany. Bardzo duża ilość dekoracyjnych poduszeczek. Lekkość i słodycz w prezencji pomieszczeń gwarantowana.

Ten styl nie stroni także od różnych dodatków. Ozdobne ramy luster czy żyrandole w srebrzystych kolorach dodają klasy i blasku. Wszelkiego rodzaju akcesoria: pamiątki, zdjęcia, bibeloty, drobiazgi i inne dekoracje zdobyte w różnych miejscach świata. Listwy styropianowe na ścianę są doskonałą alternatywą, aby wypełnić powierzchnię tapety.

 

Popularne hashtagi :
#listwy styropianowe na ścianę

Zobacz style:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu doby.

Najpiękniejsze aranżacje i inspiracje

Dołącz do nas