Zakochaj się w listwach dekoracyjnych w różnych aranżacjach

Maskownica do karnisza

Na pewno wiele razy zastanawiałeś się, dlaczego karnisze i szyny sufitowe są niezbyt ładne. Pewnie po Twojej głowie chodziły myśli jak można polepszyć ich prezencję albo co zrobić, żeby tak bardzo nie rzucały się w oczy. Karnisze są świetne i bardzo przydatne, jednak czasem przyprawiają o zawrót głowy swoim nieestetycznym wyglądem.

Dlatego w naszej ofercie możesz się spodziewać genialnego rozwiązania Twojego problemu. Jest nim maskownica do karnisza, której wygląd na pewno Cię nie zawiedzie. Dodatkowo będziesz zachwycony łatwością montażu tego elementu dekoracyjnego.

Czym jest maskownica do karnisza?

Maskownica do karnisza to nic innego jak specjalnie zbudowana i wyprofilowana listwa karniszowa maskująca, w której znajduje się specjalne miejsce na zakrycia niechcianych szyn czy karniszy. Wykonana z polistyrenu jest solidna - odporna na odgniecenia, ale też na wilgoć. Bliskość kontaktu z oknem czy instalacja w łazience nie stanowi żadnego problemu.

Maskownice do karniszy sufitowych mogą być także zaopatrzone w miejsca na lampki LED, które stanowią dodatkowo oświetlenie we wnętrzu.

Karnisz z maskownicą w skrócie

Taki karnisz z maskownicą możesz sobie sprawić za bardzo niską cenę. Dekor ten odpowiadać będzie na wszystkie Twoje potrzeby:

  • zamaskuje brzydki karnisz lub szyny sufitowe,
  • podkreśli estetykę Twojego wnętrza,
  • wprowadzi dodatkowe oświetlenie,
  • ze względu na swoje właściwości nie zniszczy się w krótkim czasie.

Dlatego już wiesz, że najlepszym sposobem na rozwiązanie Twojego problemu z nieładnie wyglądającym oknem jest maskownica do karnisza!

 

 

Zobacz style:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu doby.

Najpiękniejsze aranżacje i inspiracje

Dołącz do nas