Zakochaj się w listwach dekoracyjnych w różnych aranżacjach

Styropianowe listwy

Jesteśmy świadomi, że możesz nie zdawać sobie sprawy z potencjału, jakie mają w sobie styropianowe listwy. Spokojnie, nasze produkty bez problemu przekonają Cię, że to jeden z najlepszych sposobów na wykończenie aranżacji Twojego wnętrza. Przemawia za tym kilka faktów:

  • Styropianowe listwy to produkty nowoczesne, mimo że sztukateria stosowana była od bardzo dawna.
  • Produkcja ruszyła naprzód, dzięki czemu produkty te cechują się wyjątkową wytrzymałością na uszkodzenia, wszelkie warunki zewnętrzne i bez problemu można je wyczyścić.
  • Pomaluj swoje listwy styropianowe na wybrany kolor. Ich materiał umożliwia farbowanie ich każdą barwą - uważaj jednak na to, żeby w składzie nie było żadnych rozpuszczalników!
  • Chcesz podzielić proporcje swoich ścian? Doskonale. Ze styropianowych listew stworzysz pasy pionowe i poziome, różne kształty czy dzielenia.
  • Nie uwierzysz, że montaż jest prostszy niż zrobienie jajecznicy! Jeżeli posiadasz gotowe dekory, wystarczy nałożyć na nie klej i przytwierdzić w wybrane miejsce na ścianie.

styropianowe listwy

Detale, które mają znaczenie

Styropianowe listwy to elementy, których nie trzeba używać w nadmiarze. Mogą być to subtelne detale, które potrafią w znaczny sposób podnieść estetykę każdego pomieszczenia.

Wystarczy, że zrobisz na gołej ścianie trzy poziome prostokąty z listew styropianowych, umieszczone symetrycznie i w równej odległości. Środek możesz zostawić pusty lub wypełnić je zdjęciami czy obrazami. To niewielki nakład pracy i kosztów, który powoduje odmianę wizerunku całej aranżacji!

Zobacz style:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu doby.

Najpiękniejsze aranżacje i inspiracje

Dołącz do nas